NAUČÍŠ SE sebou zvolený jazyk za 14 dnů!

NAUČÍŠ SE

sebou zvolený jazyk za 14 dnů!

Záruka spokojenosti a nejlepší výsledky

Vítej,
na předchozí stránce ses seznamil se vzorcem Lauridsena. Teďka se seznam s historii Joanny K., neoblomné ženy, která se sotva za 14 dnů naučila mluvit a psát plynule v angličtině a změnila svůj život o 180 stupnů. Její příklad ukazuje, že pro zvládnutí cizího jazyka není vůbec potřeba:

 • utrácet tisíce zlotých za soukromé doučování,
 • čekat na výsledky učení celé měsíce a leta,
 • utrácet čas za učení slovíček.

Vyhodili mě z práce a ztrátila jsem skoro všechno!

„Ještě nedávno všechna má osobní a pracovní selhání byla způsobena neznalostí cizích jazyků. Byla jsem propuštěna z práce a místo mě byla zaměstnána osoba bez zkušeností, ale se znalostí angličtiny. Ztrátila jsem skoro všechno. Avšak jsem se dala dohromady. Stačily 2 týdny, aby můj osud se změnil.

Díky Fast Phrases jsem se naučila anglicky za 14 dnů a našla jsem lepší zaměstnání!!!”

Ty také se můžeš rychle naučit sebou zvolený jazyk! Jediná věc, kterou musíš udělat, je zvolit vhodnou metodu!

Takovou, která byla zpracována zvláště pro osoby, které neznají ani jedno slovo v cizím jazyce. Pokud to uděláš, tak za 14 dnů budeš plynule mluvit a psát v sebou zvoleném jazyce.

Představ si, jak bude vypádat tvůj život, když:

 • budeš plynule mluvit v cizím jazyce za 14 dnů
 • ovládneš 200 nových slovíček za 1 den
 • překvapíš svého zaměstnavatele znalostí cizího jazyka a právě ty budeš diktovat podmínky​
 • poskytneš rychlou odpověď na každou otázku, kterou zaslechneš v cizím jazyce

A teďka si přemyšli o tom, co ti znemožňuje snadnou komunikaci v cizím jazyce?

Představ si všechny důvody svých problémů s učením cizích jazyků jako cíhly, které tvoří vysokou zeď. A touto zdí na tebe čeká nový, lepší život. Bohužel, pokud se chceš najít po druhé straně zdi, musíš nejdříve překonat 3 nejdůležitější příčiny jazykové bariéry – neefektivní metody učení, brak systematických cvičení, tisíce slovíček, která si musíš zapamatovat.

Právě kvůli nim 93% pokusů učení cizích jazyků končí nezdarem.

Naštěstí nemusíš sam bojovat s učením cizích jazyků. V „překonání této zdi” ti pomůže nová metoda učení cizích jazyků. Ta byla zpracována týmem lingvistů z celého světa, vedeným dánským multipolyglotem Lauridsenem. Títo mimořádní odborníci věnovali přes 3 roky svého života, aby našli způsob, který efektivně bojuje s jazykovou bariérou a způsobí, že už nikdy nebudeš koktat v cizím jazyce.

Jeho invence stala přes 20 milionů eur. Avšak výsledky tohoto objevu předčily veškera očekávání.

Spacialistům se podařilo objevit způsob synchronizace mozkových polokoulí, který zrychluje memorování frází a slovíček až pětkrát! Dobrovolníci, kteří se zúčastnili testů, učili se nejméně 200 slovíček denně, díky čemu už za jeden den plynule si mohli popovídat na jakékoli téma.

Výsledky byly tak mimořádné, že bylo potřeba provést více testů, aby objevily fenomén metody. Ukázalo se, že takové výsledky jsou možné, protože tato metoda funguje ve 3 oblastích:

 • ODSTRAŇUJE NECHUŤ K UČENÍ

  Nikdy se nenaučíš cizí jazyk, pokud nebudeš mít vhodnou motivaci. Nechuť k učení, dříve nebo později, se objeví u každého. Tento způsob odstraní brak motivace k učení, protože přírozeným způsobem zapojuje obě polokoule Tvého mozku. Pocit nechuti k učení bude od začátku znemožněn.

 • PODPORUJE PAMĚŤ A KONCENTRACI

  Po několika dneh úroveň Tvé koncentrace najednou začne růst. Tak bude každý den, více méně do čtvrtého dne. Tato vysoká úroveň koncentrace a kapacita rozumu se normalizuje a jistě budeš mít 80% lepší paměť než obvykle.

 • AUTOMATICKY USNADŇUJE UČENÍ CIZÍHO JAZYKA

  Od chvíle, kdy začneš používat program, Tvoje učení cizího jazyka bude automatické. Nebude potřeba, abys o tom pořád myslel. Postupně začneš mluvit plynule v cizím jazyce, takže pravděpodobně vůbec si zapomeneš na to, že se ho učíš.

Co znamená tento objev?

Je to 100% účinná a rychlá metoda memorování slov a celých frází, díky interaktivním kartičkám.

Fast Phrases je jedinečná metoda memorování a učení cizích jazyků o osvědčené efektivitě.. Jedním z její základů je zásada plné synchronizace mozku (Whole Brain Synchronization – popsána m.j. EOC Institute). Její adekvátní použítí umožňuje aktivaci automaticého procesu trválého memorování, který má následek v efektivitě učení slovíček. Díky tomu si budeš pamatovat fráze, které se naučíš prostřednictvím této metody..

Takové výsledky v učení cizího jazyka se získává díky použití vhodného povzbuzení zároveň zraku a sluchu.

Kartičky nejdříve povzbuzují „uspané” neurotransmitéry, zodpovědné za přenos zrakových a sluchových stimulů do mozku. Čím více neuronů bude aktivovaných, tím rychleji synapse (spojení nervových buňek) přenášejí získané informace do naší paměti. Zesilené synaptické kanálky, které se už trvale spojují s neurony, dovolují bleskový přenos nervových signálů a zároveň povzbuzují dvě mozkové polokoule. Znamená to trvalé zlepšení koncentrace a zrychlení procesu učení.

V důsledku působení kartiček náš mozek snadno zvětšuje své možnosti momorování a buduje tzv. neuronovou dálnici. Ta dovoluje informacím bleskově proniknout do mozku. Díky ní jsme déle soustředění, nezapomínáme na vstřebávané informace a rychle si zapamatujeme nové zprávy. Je to zvláště důležité pro osoby roztržité, které mají problém s upevňovaním slovíček a s koncentrací.

Na základě tohoto objevu vznikla metoda učení Fast Phrases. Možnost učení v pohodlí, bez jiných lidí a bez nutnosti se přizpůsobovat skupině, navíc přispívá učení cizích jazyků.

Díky tomu učení cizích jazyků s Fast Phrases je:

 • JEDNODUCHÉ

  Nemusíš si mechanicky zapamatovat slovíčka. Nemusíš používat odborné účebnice. Musíš si jenom pamatovat přečíst kartičky alespoň dvakrát denně, například jednou rano, pak před spánkem, a potom se klidně domluvit v novém jazyce.

 • PŘÍROZENÉ A ÚČINNÉ

  Interaktivní kartičky nejen usnadňují učení cizích jazyků. Zakládají se na přírozených mechanismech paměti, díky čemu zvětšují koncentraci a mozkovou kapacitu.

 • ZARUČUJE BLESKOVÉ VÝSLEDKY

  Stačí 1 den, abys ovládl až 200 nových slov a frází, uviděl první pokroky a zvětšil lehkost mluvení v cizím jazyce. Pravidelné používání kartiček Fast Phrases způsobí, že bleskově se naučíš anglicky, německy, španělsky či jiný jazyk a budeš se moct bez překážek domluvit s cizinci.

 • Změnilo můj život!

  Neznalost jazyka = niedostatek dobře placené práce. Naučila jsem se norsky a všechno se změnilo. Spolu s dobrou prácí jsem získala velké peníze a možnost cestování kolem světa.
  Maria I.

 • 200 slovíček denně!

  Vyzkoušená Joannou metoda Fast Phrases dokázala nemožné! Díky mé snoubence, která je Polka, seznamil jsem se s její historiÍ a sam dokonce nevím, kdy jsem se naučil přes 200 slov v jazyce své ženy.
  Mark T.

 • Více, než jsem očekávala

  Prostě otevíráš několikrát za den a neděláš si starosti. Pak jenom pozoruješ, jak ti slovíčka samy lezou do hlavy.
  Karen S.

 • Zaplatila jsem online a hned jsem měla program u sebe!

  Kdybych nepoužila Fast Phrases udělala bych nejhorší chybu v životě. Naučila jsem se cizí jazyk za 14 dnů! Jsem hrdá, plná energie a šťástná.
  Alicja S.

 • Učil jsem se automaticky

  Vyzkoušel jsem všechny metody, ale s mizerným výsledkem. Příběh Joanny mě moc inspiroval, proto jsem se rozhodl podstoupit riziko. Po použítí kartiček jsem odcestoval na víkend do Berlína. Řeknu rovnou – hovořil jsem s cizincem jako ve svém jazyce!
  Kamil Z.

 • Dostala jsem podnět k učení!

  Od chvíle, když jsem začala používat kartičky, nemám potíže s porozuměním dialogů v oblíbených seriálech a filmech. Nic se mi neplete a učení se stalo snadné a příjemné. Doporučuji je každé osobě, která potřebuje něco vyzkoušeného.
  Agnieszka M.

Jediná taková záruka

Teďka už znáš příběh Joanny, ale také způsob, díky kterému se naučila cizí jazyk za 14 dnů. Vím, že Ty také máš velmi důležitý důvod k tomu, aby ses naučil libovolný cizí jazyk, ale je možné, že pořád nedůvěřuješ, že lze to udělat tak rychle a jednoduše. Proto jsem ti chtěla dát následující nabídku:

Vyzkoušej Fast Phrases bez žádného rizika. Pokud ještě dnes vyplníš formulář , obdržíš paket se zárukou spokojenosti.

Záleží nám na spokojenosti naších zákazníků, proto Tvá první objednávka Fast Phrases má 30-denní záruku vrácení peněz. Pokud budeš pravidelně používat Fast Phrases a za 14 dnů se nenaučíš jazyk na úrovni umožňující komunikaci – odevzdáme Ti 100% Tvé platby. Stačí, že v několika větách popíšeš, proč chceš výrobek reklamovat. Uděláme převod na Tebou uvedený bankovní účet. Potichu a bez otázek.

Proč dáváme záruku spokojenosti?

Účinný výrobek se prodává sam. Proto, místo utrácení milionů za reklamu v tisku a televizi, rozhodli jsme se poskytnout na Fast Phrases záruku. Díky tomu získáváme dvojnásobně. Za prvé naši zákazníci vědí, že naše společnost je důvěryhodná a spolehlivá, a my bereme peníze jenom za výsledky učení, ne za sliby. Za druhé Fast Phrases je účinný v 93% případu, proto vrácení produktu je velmi příležitostné.

Pokud si nevyužíješ naší nabídky, tak pravděpodobně znáš moc jazyků. Pokud ne, tak nestojí to za to konečně začít vydělávat více a cestovat kolem světa, jak to udělala Joanna? Je to jen na Tobě!!!

Přeju Ti hodně štěstí

Ředitel Oddělení Zákaznické Péče

Jak šetrným způsobem objednat Fast Phrases?

Při výrobě Fast Phrases byly použity nejmodernější metody neurotechnologie, kterých zpracování bylo možné jenom v laboratorních podmínkách. Trválo to 3 roky a stalo hodně milionů eur, spolu se synchronizací s multimediálním zařízením. Proto program nemůže být levný.

Ale jenom při první návštěvě této stránky , stránky nabízíme Fast Phrases ve zvláštní ceně. Můžeme si to dovolit, protože jsme dostali dotaci Evropského Lingivistického Ústavu (ELU), podporující náš program jazykového vzdělávání. Proto stačí, že se rozhodneš teď, a dostaneš slevu 53%.

Cena za sadu interaktivních kartiček nejvyšší kvality.
S JEDNORÁZOVOU slevou činí: 2106 Kč 990 Kč

Pak se tato cena zvyší.

PS Zbývá nám jenom 7 sad finančně podpořených Evropským Lingvistických Ústavem, proto se urychli!

POČKEJ… Klikni
Tlačítko
„Zůstaň na stránce” anebo „Stornuj”