Fast Phrases

Začnete plynule hovořit v cizím jazyce nebo 100% vrácení peněz - ZARUČENO

Dobrý den,

Jmenuji se Karel Lepič a mám tu čest společně s Lauridsenem uvést jeho 2-týdenní recept na automatickou výuku cizích jazyků do ČR. Jsem tím opravdu potěšen, protože metoda Lauridsena je průlomem v lingvistice.

15 let vedu v Praze vlastní jazykovou školu, ve které jsem pomohl více než 4700 lidem naučit se libovolný cizí jazyk, mj. anglický, francouzský, německý, japonský, švédský.

Má mnoholetá praxe mě naučila jedno. K účinné výuce jazyků je třeba něco mnohem efektivnějšího než tradiční metody.

Pravda je taková: abyste se rychle začali dorozumívat v cizím jazyce, nevystačí mechanické zapamatovávání slovíček. Nevystačí využívání speciálních příruček ani sledování cizojazyčných filmů. Je třeba něco silného – skutečného aktivátora ústředí paměti, které zajistí bleskovou a kompletní výuku cizího jazyka. Tyto podmínky splňuje metoda Lauridsena.

Uvidíte efekty po 48 hodinách

Vyzkoušel jsem mnoho různých metod, ale pouze tato umožňuje denně na stálo ovládat 200 nových slov.

Popravdě řečeno, přicházeli ke mně lidé, kteří poznali 500 slov během prvních 48 hodin. Mnoho z nich začalo plynule ovládat nový jazyk po 1 týdnu.

U osob, které léta bojovaly s psychickou blokádou před mluvením v cizím jazyce, metoda Lauridsena jako jediná likvidovala emotivní překážky a nechuť. Tak se to stalo v případě pana Jiřího:

„Získal jsem volnost v němčině po 2
týdnech”

Jiří Marek

„To je první metoda výuky jazyků, která na mě zapůsobila a umožnila mi ovládnout základní úroveň němčiny za měco přes 2 týdny. A to mnohem snadnějším a příjemnějším způsobem než tradiční jazykové kurzy.”

Jiří Marek
Naučil jsem se základy německého jazyka za 14 dnů

Díky receptu na automatickou výuku jazyků je možné snadno:

Recept, o ktreém píšu, působí na 3 hlavních úrovních:

LIKVIDUJE NECHUŤ K VÝUCE

Silná motivace je klíčem k ovládání cizích jazyků. Využitím této metody zlomíte nechuť k výuce. Každý den přinese postupy, a díky tomu budete mít mnohem větší chuť na další porci cvičení. Radost z poznávání nového jazyka bude přirozeně růst, a znechucení k výuce zmizí.

POVZBUZUJE MOZEK A PAMĚŤ K 5 KRÁT EFEKTIVNĚJŠÍ PRÁCI

Po několika dnech úroveň Vašeho mozku a procesů paměti začne náhle růst. Bude to tak každý den, více méně do čtvrtého dne. Tato vysoká úroveň povzbuzení smyslua efektivity paměti se stabilizuje a bude 5 krát vyšší než nyní.

AUTOMATICKY URYCHLUJE VÝUKU CIZÍHO JAZYKA

Od momentu, kdy začnete výuku metodou Lauridsena, osvojení zvoleného jazyka bude automatické. Nebude třeba, abyste na to mysleli bez přestání. Úkoly povzbudí k práci obě polokoule mozku, což způsobí, že během výuky novou metodou vznikne až 15 krát více neurunových spojení než během učení se tradičním způsobem. Díky tomu nová slova budou zapamatovávána lépe a na stálo. Časem je začnete užívat plynule slovem i písmem, takže pravěpodobně zapomenete, že jejich zapamatování vůbec vyžadovalo učení.

Počet poznaných slov

Výuka cizích jazyků s frázemi Fast Phrases

Tradiční metody výuky jazyků

I. týden

II. týden

III. týden

IV. týden

Graf 1. Účinnost frází Fast Phrases v porovnání s tradičními metodami výuky.

Interaktivní fráze donutí mozek k 5 krát lepšímu zapamatovávání slov

Tím, co rozhoduje o super účinnosti metody automatické výuky jazyků, je systém interaktivních frází. Jsou to multimediální karty k výuce cizího jazyka za pomocí počítače, tabletu a jiných elektronických zařízení, umístěných na platformě. Každá fráze obsahuje spojení nového slova s obrazem, a také zvukovou nahrávku se správnou výslovností výrazu a příklad použití jej v úkolu.

Když se díváte na frázi, nutí mozek ke spojování slov s každým z elementů výše. Místo jednoho spojení „zápis slova česky – zápis slova v cizím jazyce”, které vzniká během tradičního učení se seznamu slovíček, během výuky frázemi mozek buduje až 4 taková spojení.

Bleskově ovládnete angličtinu, němčinu, španělštinu nebo jiný jazyk

Nyní si představte, že ve Vaší mysli vznikne silná, stálá síť proplétající daný výraz. Díky tomu si rychleji zapamatujete nová slova. Kromě toho taková síť je výjimečně stálá, takže přirozený proces zapomínání je několikanásobně zpomalován.

Již jeden den se systémem interaktivních frází umístěných na platformě Vám umožní osvojit si kolem 200 nových slov. Zatímco jejich pravidelné užívání Vám umožní plynulou komunikaci v cizím jazyce již po 2 týdnech.

Systém, o kterým mluvím, a který má prokázanou, 5 krát vyšší efektivitu než tradiční metody učení se jazyků, je multimediální internetová platforma interaktivních frází Fast Phrases. Podívejte se, jak její používání podporuje proces učení se cizích jazyků:

Aktivují pravou a levou polokouli mozku

Angažují různé smysly

Zvětšují poznávací možnosti

Zvětšují schopnost zapamatování si nových slov

Zvětšují schopnost spojování výrazů v cizím jazyce s jejich českými ekvivalenty

Jak fráze Fast Phrases podporují činnost mozku?

Používání interaktivních frází Fast Phrases

JE SNADNÉ

Nemusíte si mechanicky zapamatovávat slova ani používat speciální příručky. Nemusíte dodatečně podporovat svou paměť a koncentraci. Jediné, co musíte, je pamatovat na prohlédnutí frází 2 krát denně. Jednou ráno, jednou večer - a později se budete plynule dorozumívat v novém jazyce.

PŘIROZENĚ ZLEPŠUJE ČINNOST MYSLI

Interaktivní fráze nejen usnadňují výuku cizích jazyků. Jsou založeny na přirozených mechanismech paměti a spojování, díky čemuž zvyšují koncentraci a efektivitu mozku.

PŘINÁŠÍ OKAMŽITÉ VÝSLEDKY

Vystačí 1 den, abyste poznali 200 nových slov a výrazů, všimli si prvních postupů a zvětšili volnost, s jakou ovládáte cizí jazyk. Pravidelné používání frází Fast Phrases způsobí, že bleskově ovládnete angličtinu, němčinu, španělštinu či jiný jazyk a budete schopni se bez problémů dorozumět s cizinci.

To může být nejúčinnější metoda učení se cizích jazyků, jaká kdy vznikla. Kromě toho, že byla otestována týmem neurolingvistů, byla otestována rovněž na mnoha lidech, takových jak paní Dominika z Olomouce.

„Můj mozek vstřebává nová slovíčka jak houba”

Dominika Čížková

Více než 5 let se zkouším naučit anglicky, abych měla šanci najít lepší, dobře placenou práci. Zkoušela jsem již vše: kurzy v populárních jazykových školách, samoučení, soukromé lekce s učitelem – bez účinku! Teprve fráze Fast Phrases se ukázaly trefou do černého. Viděla jsem ohromný postup již po týdnu užívání. Dokázala jsem vést krátký rozhovor a napsat e-mail. Mám pocit, že můj mozek vstřebává nová slovíčka jak houba!

Dominika Čížková,
začala plynule mluvit anglicky po 2 týdnech

Pamatujte, že tento způsob, stejně tak jako každá, dokonce mnohem dražší metoda, nezafunguje na všechny. Někteří lidé nedbají o pravidelné ustálení postupů a tento způsob není pro ně.

Ovšem výsledky testů metody mluví za sebe. Až 96% z 1300 lidí, kteří vyzkoušeli interaktivní fráze, potvrdilo, že po 2 týdnech užívání začalo plynule ovládat jimi zvolený jazyk. Proto tvůrci nové metody jsou si tak jisti jejím učinkem, že poskytují takovou záruku:

Záruka vrácení peněz

Pokud nezačnete plynule mluvit cizím jazykem po 2 týdnech používání frází nebo z jakéhokoliv důvodu nebudete spokojeni – jednoduše to nahlašte telefonicky konzultantovi. Firma bezprostředně vrátí celou vaši částku bez zbytečných otázek.

Jak nejrychleji získat přístup do platformy multimediálních frází Fast Phrases a ještě ušetřit?

Recept na fráze umožňuje zapamatovat si nová slova 5 krát lépe a stále, protože byl založen na výjimečné metodě budování stálých asociativních sítí. Objevení metody je výsledkem vědeckých testů v oblasti paměťových procesů. Její vývoj zabral mnoho let práce několika desítkám vědců, proto je hodnota frází tak vysoká.

Být vydavatelem frází v ČR mě naplňuje hrdostí a chci, aby šanci na využití této moderní metody výuky dostalo co nejvíce rodáků. Proto zaručuji, že pokud objednáte fráze, přístup do interaktivní platformy obdržíte již po 1 dni. To není vše! vystačí, že se rozhodnete na objednání frází Fast Phrases teď, a obdržíte SLEVU 54%.

Pokud využijete tuto slevu, cena za přístup do platformy s frázemi pro Vás - místo 2190 Kč - bude pouhých 990 Kč.

To je nezvykle výhodná nabídka. Jen se podívejte, kolik ušetříte, pokud si vyberete interaktivní fráze místo tradičních metod výuky jazyků!

DŮLEŽITÉ: To je jednorázová akce, která Vám náleží pouze při první návštěvě stránky. Později se cena změní.

POZOR

Pro objednání přístupu do multimediální platformy interaktivních frází postupujte dle instrukcí níže Fast Phrases.

  1. Klikněte na „Začít výuku jazyka" a vyplńte objednávkový formulář, který se zobrazí na následující stránce.
  2. Přístup do multimediální platformy, na které jsou umístěny fráze Fast Phrases obdržíte následující den.
  3. Přihlašte se na platformu a ohodnoťte, v jakém stupni fráze splňují Vaše očekávání.
  4. Pokud nebudete na 100% spokojeni, obdržíte vrácení peněz - bez protahujících se formalit

Jsem osobně přesvědčen o tom, že budete více než spokojeni. Popravdě řečeno očekávám, že budete nadšeni. Myslím, že začnete ovládat zvolený cizí jazyk rychleji a snadněji, než očekáváte.

Hodně štěstí
Karel Lepič
vydavatel intreaktivních frází Fast Phrases v ČR

Přístup k interaktivním frázím k výuce cizího jazyka
umístěných na multimediální platformě

2190 Kč 990 Kč

podmínky


Začněte studium jazyka

Objednejte dnes, ušetřete 1200 Kč, a obdržte záruku spokojenosti.
Zítra bude akce ukončena, a Vaše sleva propadne.

POČKEJTE ... Klikněte
Tlačítko
"Zůstaňte na této stránce" nebo "Zrušte"